A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
  • Acrylcolor

Acrylcolor nedir?

Acrylcolor nedir?

Coekstrüzyondaki boyama işleminde Beyaz PVC ana gövde ve

renkli akrilik cam ayrılmaz bir şekilde birbirine bağlanmışlardır

Bu füzyon yoluyla, bu iki malzemeden saten renkli ve dayanıklı profil dış yüzeyi oluşur.


Ko-ekstrüzyon ilkesi

Ko-ekstrüzyon ilkesi

Koekstrüzyon yönteminde Beyaz PVC ana gövde ile renkli akrilik cam (PMMA) birleştirilir. Akrilik cam genellikle otomotiv sanayi (arka lambalar) gibi ürünlerde nitelikleri kanıtlamış yüksek kaliteli bir üründür. Plastik profil, taşıyıcı malzeme olarak kullanılırken, ince pleksiglas tabakası da profile renk sağlar.

1 Beyaz PVC kaynağı ana ekstruder'e eklenir.

2 Coekstruder üzerine renkli akrilik erimiş malzeme gelir.

3 Coekstrüzyon sırasında iki sıvı birbirinden ayrılamaz şekilde kaynaşır.

4 Yüksek renk parlaklığı ve pürüzsüz bir yüzey elde etmek için, profil yüzeyi bir taşlama düzeni ile parlatılır.


Benzersiz yüzey yapısı

Akrilik tabaka düzgün bir yüzey görünümü ve ek olarak yüzey üzerinde ince bir saten parlaklığı ile üretilir. Bu yüksek kaliteli kaplama, renkli pencere piyasasında benzersizdir.

Rengin büyüleyici cazibesi

Mimaride estetik;renk;biçim ve malzemenin tam doğru eşleştrilmesinden doğar. Burafa binanın tarihi mi, modern bir apartman mı, yoksa prestij yüklü bir endüstrie yapısı olması önemli değildir.Cephe tasarımda renkli acrylcolor Pencereleryapılara özel anlam kazandırmaktadır. Binalar böylece göz alıcı cazibe kazanmakta,eşsiz bir görünüme kavuşmaktadır. Dış Cephe bileşenleri olarak pencereler; güneş ışınları, hava ve cevre etkileri ile mekanik tesirlere maruz kalmaktadır. Burada her renkli profilin, renli profil olmadığı kendini cok çabuk belli eder. Acrylcolor pencereleri bina içerisine doğru beyaz PVC profiline, dıştarafa doğru renkli akrilik yüzeye sahiptir. Bu onları güneş, rüzgar, yağmur, soğuk ve sıcaklık oynamaları gibi olumsuy tüm hava etkilerine karşı dayanımlı kılar. Pencereler daha sonra değişdirilse bile, herhangi farkedilir renk değişiklikleri ortaya cıkmaz.

Boya,vernik ve cıla yok.

Boya,vernik ve cıla yok.


Profilden ayrılmaz.

Profilden ayrılmaz.

Yaklaşık 0.5 mm ile her türlü boya ve vernik katmanından daha kalındır ve Profilden ayrılmaz.

Kötü hava koşullarına dayanıklı.

Kötü hava koşullarına dayanıklı.

Milyonlarca araba arka lambalarında kullanılan akrilik cam, kötü hava etkenlerine karşı yıllar boyunca direnç gücünü kanıtlamışdır. Aynı malzeme acrylcolor profillerin yüzeyinde de kullanılmaktadır.Bu yüzden acrylcolor profillerinden üretilen Pencereler,aşırı ikli koşullarındak dahi dirençlidir.

Bakımı kolaydır

Bakımı kolaydır

Acrylcolor Pencereler cok az bakım gerektırmekde ve bakımı son derece kolaydır.Pullanma dökülme ve yaman alıcı yeniden boyama işlemi gerektirmez.Acrylcolor Pencerler cok zor kir tutar ve normal Su ile temizlenebilinir

Çizilmeye dayanıklı

Çizilmeye dayanıklı

Acrylcolor profilleri ile yapılan pencereler, ipeksi pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Aşırı sıcaklıklar altında birleştirilmiş akrilik ve PVC acrylcolor pencereler benzersiz bir dayanıklılık verir. Sadece çizilmelere karşı yüksek dirençli değil, aynı zamanda toz ve kir tutmaz.

Yüksek yansıma

Yüksek yansıma

Kızılötesi geçirken akrılık katmanının altındaki beyaz ana katman, güneş ışının geniş ölçüde yansıtmaktadır. Böylelikle profilerin ısınması belirgin bicimde asgariye indirilir.Burada beyaz ile renkli profiller arasında meydana gelenısı farklarışaşırtıcı derecede düşüktür.

Çevreye Duyarlı

Çevreye Duyarlı

Acrylcolor pencereler tamamıyla geri dönüşüme uygundur. Eskimiş Pencereler tekrar granül hale getrilip yüksek nitelikliplastik durumuna getirlimekte,yeniden Pencere imalatında değerlendirilimektedir. Bununla kapalı materyal döngüsü sağlanır.

Tasarım ve Programlama Elf Reklamcılık 2017
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz resim, yazı, belgeler kopyalanamaz.